Miqësoret nga vendi sot

0
SHPËRNDAJE

13996178_1021514631299259_540346934372597015_o
Nga miqesorja e Flamurtarit ndaj Wolfsburg

Sot luhen disa takime miqësore në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri futbollistik 2016-17. Ndër to vecohen Kamza – Luftëtari, Flamurtari – NK Bravo (Slloveni), Anagenisi (Greqi) – Skënderbeu si dhe Elbasani – Liria Prizren.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.