Miqësorja Partizani – Llapi përfundon në barazim

0
SHPËRNDAJE


Skuadra e Llapit ka zhvilluar test kontrolli në Shqipëri, teksa ndodhet në fazën finale të përgatitjeve para fillimit të sezonit.

Të përzgjedhurit e trajnerit Tahir Batatina kanë mbyllue një 90 minutësh me rezultatin e barabartë 1-1 ndaj skuadrës B të Partizanit raporton minuta90.com.

Autor i golit të vetëm për llapjanët ishte Kushtrim Shabani.

Llapi ka zhvilluar edhe katër duele tjera testuese, teksa ka mposhtur Dritën (3-1) dhe Turbinën (2-0), ndërsa ka barazuar me ekipin e Dinamos (0-0) dhe Kamzës (2-2).

S'KA KOMENTE

Comments are closed.