Miqësorja, Tirana e Ze Marias barazon përsëri

0
SHPËRNDAJE

Tirana ka luajtur ditën e sotme miqësoren e dytë në tokën turke, ku përballë kishte ekipin rus SKA Khabarovsk. Takimi ka përfunduar në barazimin 2-2. Golat për Tiranën u shënuan në pjesën e parë nga Sentamu dhe Daja.

Tirana barazoi edhe në miqësoren e parë ndaj Tobol me rezultatin 1-1. Trajneri Ze Maria provoi disa lojtarë të rinj në këtë miqësorë. Më poshtë formacioni më të cilin e nisi lojën trajneri i bardhebluve.

Abibi, Cake, Bishaj, Hoxhallari, Kerciku, Maveje, Daja, Karabeci, Greca, Yunus, Ngoo

S'KA KOMENTE

Comments are closed.