Miqsore/Lushnja fiton derbin ndaj Apollonis

0
SHPËRNDAJE

Lushnja ka zhvilluar dje miqsoren e radhes teksa ka mposhtur 0-2 Apollonin .

Te dyja ekipet kane berë nje paraqitje te mire por eksprienca e lojtarve te Lushnjes qe jane treguar te sakt para porte kane berë të mundur fitoren e derbit dhe pse ishte vetem nje miqsore.

Per Lagunaret kane shenuar Canka e Byzhyti .

FT. Fk Apolonia – KF Lushnja 0-2 / Canka , Byzhyti

S'KA KOMENTE

Comments are closed.