Mirel Josa paralajmëron largimin nga Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

Mirel Josa
Mirel Josa

Mirel Josa/ “Unë tani mendoj vetëm për kampionatin, jam i fokosuar ta fitojmë atë. Nuk merrem me telefonata por nëse ka një interesim për mua atëherë duhet të vinë dhe te më takojnë dhe do të flasim. Gjithchka mbetet e hapur. Ne duhet ti marrim të gjitha ndeshjet seriozisht, me Tërbunin patëm një traumë shumë të madhe të cilën mendoj se bëmë një farë rikuperimi te Tirana . Unë në përgjithësi ndeshjen e sotshme e kisha më tepër te serioziteti dhe isha i sigurt se skuadra do të kishte seriozitet në lojë do të ishte rigoroze për të mos pësuar dhe sigurisht për të shënuar”. u shpreh Josa pas ndeshjes për SuperSport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.