Mirel Josa “troket” në derën e Kukësit

0
SHPËRNDAJE

Josa3

 

Pas humbjes në Europa League dhe largimit të Hasan Likës nga stoli i skuadrës, tashmë sic është përfolur më parë, Mirel Josa, është duke “trokitur” në derën e skuadrës së Kukësit. Drejtimi i verilindorëve do t’i besohet me shumë mundësi ish-trajnerit të Skënderbeut.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.