Miroljub Kostic shën një gol “predhë”

0
SHPËRNDAJE

Një gol i jashtëzakonshëm është shënuar në Kupën e Serbisë, në ndeshjen mes Borac Cacak dhe Javor Ivanjica nga futbollisti Miroljub Kostic.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.