Mlladen Milinkoviç bën merak Luftëtarin

0
SHPËRNDAJE


Puna shpërblehet gjithmonë, dhe ky është edhe rasti i trajnerit të Luftëtarit.
Puna e mirë e bërë me Luftëtarin ka rënë në sytë e menaxherëve të ndryshëm, që kërkojnë ta transferojnë trajnerin Mlladen Milinkoviç jashtë vendit.

Sipas “Panorama Sport”, ai ka dy oferta mjaft të mira në Korenë e Jugut dhe në Arabi, por për të është klubi që vendos.

Këtë e thotë edhe vetë tekniku, që shprehet se është i lumtur në Gjirokastër, por në fund të sezonit do të vendoset për të ardhmen e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.