Mlladen Milinkoviç, trajneri i ri…

0
SHPËRNDAJE


Superiorja / Partizani e ka ndarë mendjen dhe pritet që në vend të Starovës të vijë tekniku serb Mlladen Milinkoviç dhe tashmë nuk ka më mëdyshje.

Sikurse raporton “Sport Ekspres”, palët kanë arritur marrëveshjen dhe mbetet vetëm zyrtarizimi i saj nga ana e klubit të Partizanit.

Puna e Milinkoviç do të nisë pas ndeshjeve të Europës me Botev Plovdiv, ndërkohë që kjo lëvizje do pasohet me disa ndryshime, teksa Moxhi do të marrë postin e drejtorit të përgjithshëm, ndërsa Genc Tomori do rikthehet si drejtor akademie. Sa i takon Starovës, ai mbetet krahu i djathtë i Demit, si këshilltar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.