Modelja çeke e festoi kështu rekordin e Gigi Buffon (foto 16+)

0
SHPËRNDAJE

Kur burri i saj theu rekordin pak ditë më parë në serinë A, ajo që u gëzua më shumë ishte ish-modelja ceke Alena Seredova që me portierin e Juventusit, Gianluigi Buffon ka dhe dy fëmijë. Me këtë rast Seredova u risolli ndjekësve të saj në rrjetet sociale disa nga kujtimet e veta kur tërhiqte vëmendjen me këto foto sensuale.

Alena-Seredova-7-673x505 Alena-Seredova-8-349x505 Alena-Seredova-9-334x505 Alena-Seredova-12-324x505 Alena-Seredova-13-782x505 Alena-Seredova-20-808x505 Alena-Seredova-27-673x505 1297246-img-alena-seredova Alena-Seredova-1-673x505 Alena-Seredova-3-292x505i

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.