Modelja e nxehtë që ndau Sharapovën dhe “gjuan” futbollistët bullgarë

0
SHPËRNDAJE

Quhet Nikoleta Lozanova dhe në Bullgari e mbajnë si femra më e suksesshme në “gjuetinë” e sportistëve bullgarë pasi ka patur të dashur për shumë kohë portierin aktual të klubit turk Mersin Idman Yurdu ku luan edhe shqiptari Loret Sadiku. Gjithashtu ajo njihet për marrëdhëniet me Valeri Bojinov (ish lojtar i Lecce, Fiorentina, Juventus, Parma dhe tani Partizan Beograd), dhe me Dimitar Berbatov kur ai luante me Manchester United. Jo vetëm kaq, por Lozanova nisi të ketë marrëdhënie edhe me tenistin me famë botërore Grigor Dimitrov, duke shkaktuar ndarjen e këtij të fundit nga tenistja e njohur Maria Sharapova, lidhje që zgjaste prej tre vitesh. Ja fotot e modeles:

120120192127-243-121

nikoleta_lozanova_nikoleta_lozanova__3cNGudv.sized album_large_3915363
lazarova nikol2451892020150614232738 Nikoleta_futbol_realities Nikoleta_Lozanova_berbatov_600 nikoleta_lozanova_maxim_hot_sexyalbum_large_3915462

S'KA KOMENTE

Comments are closed.