Modelja që ka shkuar me Tevez, Higuain dhe Messi

0
SHPËRNDAJE

Modelja nga Argjentina, Claudia Ciardone, ka shkuar me shumë futbollistë të njohur e të panjohur nga vendi i saj por ndër emrat më bombastikë në listën e saj janë ata të yjeve si Carlos Tevez, Gonzalo Higuain dhe biles edhe “djali i mirë” Lionel Messi. Ja disa nga fotot e nxehta të modeles, të përzgjedhura enkas për ju:

bomb1 bomba BvHWQW7IgAAcJRh CLA Claudia_Ciardone_12.jpg.crop_display Claudia_Ciardone_13.jpg.crop_display claudia-ciardone2web

S'KA KOMENTE

Comments are closed.