Modelja rumune: Shqipërinë e mundim si gjithnjë (foto 16+)

0
SHPËRNDAJE

Andreea Diaconu është modele e njohur rumune që ka pozuar deri edhe për agjensinë e njohur ndërkombëtare “Victoria’s Secret”. E pyetur në një spektakël televiziv për kampio-natin Europian, ajo tha me sinqeritet se nuk e ndjek thuajse fare futbollin, por natyrisht që do të bëjë tifo për Rumaninë.

“Nuk e njoh mirë futbollin, por më kanë thënë se në grup do kemi Francën, Zvicrën dhe Shqipërinë. Them se Shqipërinë e mundim përsëri siç e kemi mundur edhe më përpara. Nuk besoj se do të jem në stadium në Francë prej angazhimeve që kam me modelingun, por nuk i dihet. Do të mundohem të jem,” – tha modelja që njihet edhe për nudot e saj, madje së fundmi ka xhiruar edhe një film erotik.

6a00e54ef9645388340192aa456c0d970d-800wi 6a00e54ef9645388340192aa456369970d-800wi andrea_diaconu andreea-diaconu_0 andreea-diaconu-1 andreea-diaconu-03 Andreea-Diaconu-Anja-Rubik-by-Mario-Sorrenti-Sauvage-Vogue-Paris-June-July-2013 andreea-diaconu-for-vogue-paris-junejuly-2013-by-mario-sorrenti-41 andreea-diaconu-frederikke-sofie-by-david-sims-for-vogue-paris-november-2015 andreea-diaconu-nude andreea-diaconu-vogue-paris-may-2015-1 dead3

S'KA KOMENTE

Comments are closed.