Modelja seksi: Montolivo e Hernanes, dy dashnorë të mrekullueshëm

0
SHPËRNDAJE

Milan dhe Juventus diskutuan mes tyre Kupën e Italisë ndërsa modelja kroate, Nina Moric komentoi rreth Ricardo Montolivos dhe Anderson Hernanes duke thënë se nëse janë aq të ngadaltë dhe në krevat sa janë në fushën e blertë do ishin dy dashnorë të mrekullueshëm

1749416_moric-montolivo

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.