Moderatorja seksi sportive ‘ndjek’ këshillën e Muç Nanos

0
SHPËRNDAJE

Një nga moderatoret më simpatike sportive Bora Zemani është shumë e ndjekur dhe e komentuar jo vetëm për punën e saj si gazetare, por edhe për pamjen seksi që ka. Veshjet e saj janë shpesh provokuese dhe nuk kalojnë pa u vënë re.  

Lidhur me këtë çështje pak ditë më parë Bora Zemani u përfshi në një koment të bërë nga Mustafa Nano, teksa ky i fundit shkruante për veshjen dhe paraqitjen e ekzagjeruar të gazetareve sportive.

Ndërkohë ditën e sotme Bora ka postuar një foto ku shihet e veshur me të zeza, duke mos ekspozuar shumë nga dekolteja e saj.

Këtë detaj e kanë vënë re edhe fansat të cilët me humor i kanë komentuar duke e lidhur me shkrimin e Mustafa Nanos. “U vure në sedër nga Muç Nano dhe qenke mbuluar sot”, ishte një ndër komentet.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU