Moment vendimtar për Milan, firmos Bee Taechaubol

0
SHPËRNDAJE

bee-taechaubol_1l3h7y8ak7fxu10k6j166ouri1
Bee Taechaubol

Më në fund sapo ka ardhur edhe firma zyrtare e milionerit tajlandez Bee Taechaubol i njohur ndryshe si Mr. Bee, i cili tashmë merr përsipër 48% të aksioneve të klubit kuqezi të AC Milan. Silvio Berlusconi dhe Mr. Bee priten që së bashku të rikthejnë Milanin e dikurshëm që dominonte Italinë dhe Europën duke rindezur edhe njëherë ëndërrat e mëdha të shumë milanistëve anembanë botës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.