Morina kontakte me Teutën

0
SHPËRNDAJE

Mario Morina
Mario Morina

Sulmuesi Mario Morina duket se ka nisur kontaktet me skuadrën e Teutës. Minuta90.com mëson se mes palëve ka pasur bisedime dhe Morina mund tu bashkohet “Djemve të Detit”, të cilët janë në kërkim të një sulmuesi. Morina sezonin e fundit është aktivuzar fazën e parë tek Flamurtari dhe fazën e dytë në rradhët e Kukësit, ku nuk gjeti hapësira të shumta në formacionin e Klodian Duros.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.