Morina larg Tiranës, afrohet me Flamurtarin

0
SHPËRNDAJE

Ilion-Lika-dhe-MorinaSulmuesi i Tiranës, Mario Morina, duket se nuk do të vazhdoj bashkëpunimin me ekipin e Tiranës. Rrogat e prapambetura e kanë detyruar futbollistin të mos bindët për të dal në stërvitje me bardheblutë. Drejtori Devi Muka, është shprehur më parë se nr.10 për Gilman Likën, do të dorëzohet në rast se Morina nuk kthehet në ekip, por lajmet e fundit flasin se Gilmani e ka siguruar nr.10. Ky është një sinjal se Tirana-Morina nuk do të vazhdojnë bashkëpunimin.

debCurri

Ndërkohë që në Vlorë pritet edhe afrime të tjera. Portieri Argent Halilaj dhe mbrojtësi Debatik Curri mund të jenë dy goditjet e rradhës. Të shohim nëse do të konkretizohen lëvizjet në fjalë. Ndërkohë që Petr Trapp, mesfushori që ndodhet aktualisht në Vlorë, ende se ka hedhur firmën tek kuqezinjtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.