“Motorri” Abrashi

0
SHPËRNDAJE

1465658863042
Abrashi në ndeshjen ndaj Zvicrës

Amir Abrashi është cilësuar si njëri nga lojtarët më të mirë të Shqipërisë dhe të gjitha shteteve në fazën e grupeve, kjo falë punës së palodhur dhe kilometrave të shumtë të përshkruar në fushë. Në renditjen e më të mirëve, Abrashi është renditur i dyti.

Vladimír Darida -37.394 km
Amir Abrashi- 35.112 km
Taras Stepanenko -34.731 km
Ragnar Sigurðsson -34.551 km
Julian Baumgartlinger -34.443 km
Marek Hamšík -34.401 km
Jonas Hector -34.394 km
Peter Pekarík -34.311 km
Granit Xhaka -34.033 km
Kevin De Bruyne-33.898 km

S'KA KOMENTE

Comments are closed.