Mourinho: E donte Giggs…

0
SHPËRNDAJE

1889230-39780440-2560-1440
Mourinho dhe Giggs

“Ryan Giggs e donte pozicionin tim por Manchester United ma besoi mua”, – kështu tha Jose Mourinho i cili u prezantua dje në stadiumin “Old Trafford” pasi mori në duar punën e re të trajnerit të djajve të kuq.

“Klubi ma dha mua. Edhe ai do të jetë menaxher. Iku por mund të rrinte e të bënte cfarë të donte këtu. Punë e tij. Po deshi le të kthehet,” – vazhdoi Mou duke folur për legjendën e futbollit uellsian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.