Mourinho kërkon të “rrëmbejë” lojtarin e zikaltërve

0
SHPËRNDAJE

Pavarësisht raporteve të mira që e lidhin me Interin, nëse Jose Mourinho do të bashkohet me Manchester United në verë ai do t’i serviri një mërzitje të madhe tifozëve zikaltër. “Speciale One” kërkon një nga lojtarët e grupit të Roberto Mancinit.

Një nga pikat më të dobëta të M.United sipas Mou është mbrojtja dhe formatimi i saj mund të nisë nga Joao Miranda. Braziliani është njëriu i duhur për të forcuar prapavijën.

Sipas “Tuttosport” Interi mund ta shesë për shumën e 20 mln Mirandën. Ndërkohë që një tjetër mundësi është shkëmbimi me Juan Mata, i cili parapëlqehet nga Mancini dhe njëhkohësisht nuk lë pa mend në kokë Mourinho.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.