Mourinho në pikëpyetje

0
SHPËRNDAJE

jose-mourinho

Pas 5 javë kampionat Chelsea e sheh veten 11 pikë larg kryesueses Manchester  City.

Mjaft gazeta Britanike shkruajnë se po të ishte mandati i parë i Mourinhos te Chelsea Abramovich tani do ta kishte shkarkuar.

Por ajo që duket më serioze janë marëdhëniet brënda skuadrës, gjithmonë sipas shtypit Britanik.
Nëse deri dje e gjithë skuadra ishte në krah të Mourinhos sot te paktën tre lojtarë, Oscar,William dhe Hazard kanë dalë hapët kundër autoritarizmit të Portugezit.

Gazeta Mirror ka çelur një sondazh me këtë pyetje :
A do ta përfundojë sezonin në Stamford Bidge Mourinho ?

S'KA KOMENTE

Comments are closed.