Mourinho, rinovim deri në 2019-n me Chelsea

0
SHPËRNDAJE

Duket se do të jetë ende Chelsea në të ardhmen e Mourinhos. Sipas asaj që bëjnë të ditur mediat britanike dhe saktësisht “London Evening Standard”, trajneri portuhez duhet të ketë arritur një amrrëveshje me drejtuesit për rinovimin e kontratës deri në vitin 2019. Ish-tekniku i Interit do të përfitonte gjithashtu 12 milionë euro në vit. Gjithsesi ende nuk ka ndonjë zyrtarizim, që duhet të vijë me shumë mundësi në fillim të sezonit.mou

S'KA KOMENTE

Comments are closed.