Mourinho sulmon Allegrin

0
SHPËRNDAJE

imagePremier League/ Jose Mourinho nuk qëndron aspak i qetë, por e gjen gjithmon kohë për të sulmuar kundështarët e tij. Këtë rradhë trajneri portugez e ka kapur me teknikun italian të Juventus, Massimiliano Allegri. Shkak për këtë gjë është bërë deklarata e Allegrit përsa i përket mesfushorit Oscar, ku italiani deklaroi se tashmë ishte kryer marrëveshja me të. Mourinho u kundërpërgjigj dukë thënë: “Un nuk mund të flas asgjë për një lojtar të Juventusit. Përkundrazi është Allgeri që ka folur gjatë të gjithë merkatos për Oscar dhe Ramires, por nuk nuk e bëj atë gjë.” – ishin fjalët e teknikut portugez të Chelsea pas pyetjes së gazetarëve në lidhje edhe të interesit për Paul Pogba.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.