Moxhi i la 10 ditë kohë, reagon menaxheri i Edgar Çanit: Unë gjithmonë të kujtoj kështu (FOTO)

0
SHPËRNDAJE

Për sulmuesin e Partizanit, Edgar Çani, Moxhi la një afat 10 ditor dhe më pas do të merret vendimi për të.

Por menaxheri i lojtarit, Mario Cenolli, ka besim te shtatlarti.

Cenolli ka postuar një video në rrjetet sociale, të një ndeshjeje shumë të mirë të Çanit dhe e ka shoqëruar me shkrimin: ” Do të kthehesh më i fortë, unë gjithmonë të mbaj mend kështu”.

Çani u transferua me bujë në verë, te Partizani, por lojtari nuk është aktivizuar për shkak të dëmtimit.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.