Muler pranon stolin: Jam …

0
SHPËRNDAJE

Thomas Muler nuk a ka filluar ndeshjen e djeshme në formacionin titullar dhe kjo ka sjellë shumë kritika për Guardiolën. Bavarezi ka folur edhe vetë për këtë situatë dhe ka treguar se nuk e ka pritur mirë këtë zgjedhje të teknikut të tij, por  e ka kaluar me profesionalizëm.Thomas-Muller

“U mundova ta kaloja me profesionalizëm. Kjo nuk të bën të lumtur, por duhet të kuptosh se disa gjëra janë për të mirën e skuadrës. Kushdo që ulet në stol thjesht mundohet ta kalojë. Ne nuk duhet të harrojmë sezonin”, ka përfunduar Myler.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.