Mungesa të rëndësishme, ndryshon mbrojtja e Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

14853175_1162621043775615_8618127668607874664_o

Kristi Vangjeli dhe Tefik Osmani do të mungojnë në transfertën e Vlorës pasi janë të pezulluar.

Mbrojtësi i djathtë u ndëshkua me karton të kuq, ndërsa qendërmbrojësi mori kartonin e tretë të verdhë dhe gjithashtu do të mungojë në një transfertë të vështirë si ajo ndaj Flamurtarit.

Trajneri Agostinelli në këtë mënyrë duhet të gjejë zëvendësuesit, dhe fatmirësisht i ka ata. Në qendër në krah të Radas do të luajë Jashanica, ndërsa në të djathtë do të luajë Idrizaj. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.