Mungojnë katër në stërvitjen e Francës

0
SHPËRNDAJE

1465532772_griezmann-koscielny-giroud-pogba-franceStërvitja e kundërshtarit tonë të radhës ka pasur plot katër mungesa ditën e djeshme por nuk dihet se për cfarë arsye. Paul Pogba dhe Blaise Matuidi kanë qëndruar bashkë në një palestër vec nga pjesa tjetër e ekipit ndërsa Laurent Koscielny dhe Eliaquim Mangala nuk janë dukur fare në qendrën stërvitore të Francës. Edhe grupi i madh nuk u stërvit për më shumë se një orë pasi nisi edhe një shi i fortë. Franca kryeson grupin bashkë me Zvicrën me tre pikë secila ndërsa Rumania dhe Shqipëria nuk kanë asnjë pikë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.