Muriqi nuk ndalet…

0
SHPËRNDAJE

Vedat Muriqi
Vedat Muriqi

Nuk ndalet Vedat Muriqi. Ish-sulmuesi i Teutës dhe Besës në kampionatin tonë i ka dhënë fitoren ekipit të tij Giresunspor. Ndaj Trabzoni ka qenë “viktima” e rradhës. Në minutën e 14 Muriqi shënoi golin e fitores për ekipin e tij. Ky ishte i 17 në kampionat për të.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.