Mustafi kërkohet nga gjigantët europianë

0
SHPËRNDAJE

2,w=650,c=0.bildE perditshmja gjermane Bild raporton se Shkodran Mustafi eshte gati te lere Valencian kete vere per Barcelonen ose Atletico Madrid, pas paraqitjeve te mira ne klubin spanjoll.

“Ai eshte kampion bote (me Gjermanine) por edhe me paraqitje solide te Valencia. Inter dhe Juventus kane trokitur por Tottenham, Barcelona dhe Atletico Madrid po tregojne interes me te madh per shqiptarin,” – thote Bild ndersa vete Mustafi thote qe ndihet mire te Valencia por asnjehere nuk i dihet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.