Naftëtari bind ndaj Albpetrolit

0
SHPËRNDAJE

Kategoria e Dyte/ Ekipi i Naftëtarit ka marrë një fitore bindëse në miqësoren e zhvilluar kundër ekipit të Albpetrol. Ekipi kuçovar ka fituar me rezultatin 2-0 përballë patosarakëve në një ndeshje të dominuar prej tyre. Nga një gol ne çdo pjesë me autorë Kajon dhe Lilën i ka mjaftuar Naftëtarit për të marrë këtë fitore, që më shumë se rezultati vlen loja e mirë që zhvilloi.

Çast nga ndeshja
Çast nga ndeshja
Falë merkatos së bërë nga drejtuesit kuçovarë, tashmë ekipi pretenton të rikthehet sërisht në Kategorinë e Parë, aty ku ishte edhe sezonin e fundit por pa mundur të mbijetojë, ndërsa Albpetroo duket ende me probleme për fillimin e sezonit të ri që po afron.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.