Nainggolan refuzon ofertën tunduese nga Chelsea

0
SHPËRNDAJE

AFP_CA3JW-kYXF-U160137479374tND-620x349@Gazzetta-Web_articolo
Radja Nainggolan

Te klubi anglez Chelsea ndihen të zhgënjyer pasi prisnin që Radja Nainggolan do të kër-konte prishje të kontratës me Romën pasi londinezët ofruan plot 38 milionë euro për të. Mirëpo mesfushori belg nuk ka dashur t’ja dijë për këtë ofertë dhe i ka premtuar besnikëri Romës edhe për katër vite të tjera, ama me 4 milionë bonus që e presin në momentin që do të rinovojë sapo të mbyllet Kampionati Europian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.