Napoli i Hysajt luan “tenis” ndaj Bologna

0
SHPËRNDAJE

Elseid Hysaj
Elseid Hysaj

Skuadra e shqiptarit Elseid Hysaj ka shembur me një thes me gola skuadrën e Bologna. Vendësit kanë dominuar totalisht. Pjesën e parë shënon dy herë Gabbiadini. Më pas në të dytën Mertens tri herë dhe në fund edhe David Lopez një gol, e mbyllin ndeshjen në shifrat tenistike 6-0. Hysaj si gjithnjë ka qenë titullar i padiskutueshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.