Naser Aliji komenton ndeshjen ndaj Luksemburgut

0
SHPËRNDAJE

AppleMark

Naser Aliji ndaj Frances

Mbrojtësi i majtë i Shqipëris me origjinë nga Kumanova, Naser Aliji, si gjithmonë është tepër i komunikueshëm me tifozët dhe ka zgjedhur rrjetin social Facebook, për t’i përcjellur atyre një mesazh pas emocioneve të miqësores ndaj Luksemburgut të fituar 0-2 ku Aliji ishte pjesë e formacionit titullar. Më poshtë do të keni mundësi të ndiqni deklartën e tij të plotë.aliji (2)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.