Ndalet Napoli i Hysajt

0
SHPËRNDAJE

Elseid Hysaj
Elseid Hysaj

Napoli dhe Lazio janë ndarë në barazim 1-1 midis tyre. Luhej në “San Paolo” dhe Napoli kërkonte 3 pikët, por nu arriti më shumë se barazim. Hamshik kaloi në avantazh vendasit në fillimin e pjesës së dytë. Ndërkohë që Keita barazoi pas pak duke mos i lënë të gëzohen gjatë napoletanët. Hysaj luajti titullar, madje edhe pati një mundësi shënimi. Ai ishte një nga më të spikaturit në fushën e lojës për ekipin napoletan.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.