Ndalet Shkëndija, thellohet sërish distanca

0
SHPËRNDAJE

featured-shke-rabShkëndija thellon distancën me Vardarin. Në Tetovw ndaj Rabotnickit skuadra e Shkëndijës nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2. Hasani me dy golat e tij nuk mundi të sigurojë pikët e plota për ekipin tetovar. Vardari gjendet tani 6 pikë larg tetovarëve dhe shanset për titull bien ndjeshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.