Ndeshjet e luajtura në Kategorinë e Parë, në Berat parashutisti ndërpret ndeshjen

0
SHPËRNDAJE

Në ndeshjen Tomori – Sopoti ka ndodhur dicka e papritur. Ndeshja është ndërprerë për pak minuta pasi një parashutist zbriti në fushë në kohën që luhej takimi. Ky është shoqëruar menjëherë në polici për tu pyetur për këtë veprim. Ja ndeshjet dhe renditja:

15435652_10154033906036770_1125526756_n 15494001_10154033905926770_944499202_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.