Ndiqni LIVE miqësoren Bayern Munich – Milan

0
SHPËRNDAJE

Ju ftojmë të ndiqni ndeshjen midis Bayern dhe Milan të vlefshme për Audi Cup. Më poshtë gjeni linkun :

https://www.youtube.com/watch?v=QaueuxXlPGk

S'KA KOMENTE

Comments are closed.