Ndreu: Jam i kënaqur për mënyrën si shkoi loja, vuajtëm në aspektin psikologjik

0
SHPËRNDAJE

NdreuTrajneri i Laçit, Ramadan Ndreu, pas ndeshjes me Flamurtarin, në prononcimin për SuperSport, dhënë gazetarit Elvis Rexha, u shpreh se ka mbetur mjaft i kënaqur për mënyrën se si shkoi loja dhe theksoi se ekipi i tij vuajti në aspektin psikologjik.

“Për mënyrën si shkoi loja, jam i kënaqur me një pikë përballë Flamurtarit. Luanim ndaj një kundërshtari me lojtarë cilësorë.

Mendoj se sot vuajtëm aspektin psikologjik. Jam përpjekur t’ua bëj të qartë lojtarëve gjatë gjithë javës, që këto lloj ndeshjesh janë shumë delikate. Kur mendon se e ke më të thjeshtë ndaj një kundërshtari që ka probleme, atëherë ndëshkohesh.

Në këto tri javë që drejtoj skuadrën, pika jonë më e dobët është mbrojtja. Do të përpiqemi të rregullojmë diçka, për t’i shpëtuar kësaj situate të vështirë”,-mbylli prononcimin e tij, trajneri i Laçit, Ramadan Ndreu. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.