Ndreu “specialist” i grintës së Laçit

0
SHPËRNDAJE

Ramadan Ndreu
Ramadan Ndreu

Superiorja/ Trajneri krutan Ramadan Ndreu, njihet për gritën e tij dhe karakterin me temperament sanguin. Këtë gjë e ka treguar edhe më parë në drejtimin e Kastriotit ku gjithnjë skuadra ka qenë agresiv brenda kufijve sportiv. Gjithashtu edhe skuadra e Lacit shquhet për një karakter luftarak. Tashmë ardhja e Ndreut në krye të pankinës së kurbinasve pritet të shoqërohet me një ndryshim rrënjësor të skuadrës në aspektin e përqendrimit dhe shpirtit luftarak. Për të parë më shumë do të na duhet të ndjekim 90 minutëshin ndaj Flamurtarit, për të kuptuar më mirë ndryshimin, edhe pse në vetëm një sfidë Ndreu dhe stafi i tij nuk kanë shkopin magjik…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.