Ndreu: “Tregon objektivat,nuk mohon interesimin per Plakun”

0
SHPËRNDAJE

“Trajneri i Kamzes Ramadan Ndreu ne interviste per supersport flet nga Ohri ku ekipi i tij po zhvillon fazen pregatitore, Ndreu nuk mohon interesimin per Plakun , dhe falenderon bashkine per ndertim e stadiumite ne nje kohe rekord”

Ndreu:Kuptohet qe niveli i superliges eshte me i larte se i kategorise se pare , kshu qe e kishim per detyre qe te afronin lojtar qe i pergjigjen kesaj kategori jemi munduar te tregohemi te kujdesshem ne kete merkato , per te sjell ne skuader lojtar qe ja kane eksperiencen e superliges , nuk e kemi mbyllur ende presim dhe 2-3 goditje . “Ndreu nuk mohon interesimin per Sebino Plakun”

Ndreu: Pres dhe dy lojtar te mire te kampionatit Shqipetarë ,Sebino Plaku njeri nder to? Ndoshta, jemi ne bisedime them se do të jete pran nesh dhe nje tjeter por nuk ju them emrin, pres dhe dy te huaj .

Ndreu:Jemi nje ekip i ndertuar rishtaz ,un e kam then Kamza do te jete super nëse renditet ne 6 e pare , eshte e veshtire por do jemi ne 6 e pare me shume munde .

Stadiumi i rikronstruktuar ?

Ndreu:Bashkia e Kamzes ka bere nje pune te mrekullueshme duke ndertuar ne kohe rekord impjantin e fushes dhe ne gjithe infranstrukturen e stadiumit jane ok .

Ndreu:Me te gjithe skuadrat nuk do te luash ndeshjen e pare do te luash te pesten kjo ka pak riske ka un kam deshiren e madhe te fitoj ose te barazoj ndeshjen por nese luhet shume mire dhe humbas un jam Ok ka rendesi te luajme mire dhe te jemi Ok gjithe kampionatin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.