Ndryshime të detyruara te Partizani

0
SHPËRNDAJE

partizani-perlotet-470x313Kartoni i kuq i marrë nga Kalari në ndeshjen e parë me Salzburg, detyron Sormanin të bëjë ndryshime në formacion, teksa do të jetë Atanda që do të luajë në të majtë të mbrojtjes. Ndërkohë edhe Batha nuk mund të luajë dot si titullar, duke bërë që formacioni nesër ndaj austriakëve të jetë si vijon: Hoxha, Ibrahimi, Krasniqi, Arapi, Atanda, Ramadani, Fili, Vila, Trashi, Torasa dhe Ekuban.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.