Në duart e “magjistares serbe”, Salihi ende shpresa për rekuperim

0
SHPËRNDAJE

marijana-kovacevic-brujaSulmuesi i Skënderbeut Hamdi Salihi, sic është bërë e ditur la fushën në minutën e 18 ndaj Vllaznisë në stadiumin e qytetit të Pukës. Nga sa mësohet nga burime pranë lojtarit mësohet se sot Salihi është nisur drejtë serbisë tek fizioterapistja serbe, e cila shquhet për mënyrat e shpejta të rekuperimit të lojtarit me “magjinë” e saj. Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë “magjistarja” serbe rekuperoi edhe talentin e Skënderbeut Liridon Latifi. Fizioterapistja serbe quhet Marijana Kovacevic dhe në duart e saj janë rekuperuar në kohë rekord shumë futbollistë të famshëm. (Njihuni http://www.marijanakovacevic.com/news.html)

image
Hamdi Salihi dhe fizioterapisti i Skenderbeut Jorgo Pantazi

Të shohim nëse kësaj here “magjia” e saj do të funksionoj edhe me Salihin, pasi nëse i mbyllet ruptura e krijuar nga terheqja muskulare, ateherë ai mund të jetë i gatshëm në Elbasan Arena ndaj Beshiktashit të famshëm turk.

Shikoni dhe kuptoni Bicps Femoris

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.