Në Gjirokastër lëshojnë kushtrimin

0
SHPËRNDAJE

Luftëtari pret të shtunën Partizanin, në një përballje ku hyrja në stadiumin “Gjirokastra” do të jetë falas.

Drejtuesit e klubit gjatë këtyre ditëve po bëjnë thirrje për mbështetje masive, dhe ato nuk janë kufizuar vetëm brenda në qytet, por edhe në rrethina, madje edhe në Tepelenë.

Klubi bluzi ka shpërndarë në faqen zyrtare në “Facebook” disa prej fotove ku janë vendosur lajmërimet. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.