Në Izrael për Kombëtaren, llda Bejleri gjen “hobin” e ri

0
SHPËRNDAJE

Moderatorja simpatike e “SuperSport”, Ilda Bejleri ka përfituar nga vizita në Izrael për të zbuluar “hobin” e saj të ri.

E veshur kuqezi Ilda ka publikuar në “Facebook” dy foto teksa del shëtitje rrugëve të qytetit.

Mesa duket paraditja e pushimit është shfrytëzuar më së miri nga gazetarja për të eksploruar Izraelin dhe kënaqësitë që ky vend të ofron. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.