Në New York lulëzon Pirlo – mania

0
SHPËRNDAJE

pirlo1

Qyteti i New York-ut ka lançuar autobuzë turistikë me imazhin e Pirlos. Këtë gjë kompania Grande Mela e ka bërë edhe për dy yjet e tjere Villa dhe Lampard.

New York City u ka dedikuar 3 yjeve të skuadrës një vend të veçantë në SHBA, teksa ata kanë imazhet e tyre në autobusët e Grande Mela, në të gjitha pjesët e autobusëve.

Klubi që bënë pjesë në MLS ka personalizuar autobusët për turistët, teksa tashmë do të jenë gjatë gjithë kohës me imazhet e tre prej lojtarëve që kanë shkruar historinë edhe në futbollin evropian.

pirlo2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.