Pasi dahet nga CR7, Irina i kalon pushimet në vaskë

0
SHPËRNDAJE

 

image

Show Bizz/ Modelja ruse, Irina Shayk, ka zgjedhur këtë mënyrë për të kaluar fundjavën. Bukuroshaj, isha e dashura e futbollistit ka pozuar brënda në vaskë dhe më pas e ka postuar foton në rrjetet sociale ku ka shkruar: “Më në fund një ditë pushim”.

Komentet në lidhje me foton kanë qenë të shumta.

Disa prej ndjekësve të saj mjaft të “apasionuar” kërkojnë të zbulojnë më shumë detaje se kush mund t’ja këtë bërë këtë foto ndërsa shumë të tjerë janë shprehur se kur do ta shohin atë duke pozuar e veshur. Disa komentues të tjerë kanë komentuar se kështu është kur ndahesh nga Ronaldo, do t’i kalosh pushimet ne vaskë.Swimsuit 2015: Hawaii Irina Shayk NA/NA, Kauai, Hawii 4/28/2014 X158020 TK5 Credit: Yu  TsaiIrina-Shaykimages (2)images (3)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.