Në Vlorë kërkojnë një “bomber”

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Pasi arriti të siguronte edhe shërbimet e mbrojtësit Debatik Curri, tek Flamurtari ende janë aktivë në merkato. Drejtuesit e klubit vlonjat janë duke punuar për afrimin e një sulmuesi mjaft cilësor. Bëhet fjalë për të afruar një lojtar që do të bënte diferencën në këtë repart, ku vlonjatët deri tani kane patur mjaft probleme. Trajner Levy ka kërkuar edhe një sulmues të tillë, dhe duket se dëshira e tij do të plotësohet. Ende nuk ka asnjë emër publik për këtë gjë, pasi drejtuesit kuqezi po punojnë në fshehtësi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.