Nelson Dida, 41 vjeç dhe mos ti ndjesh (Video)

0
SHPËRNDAJE

didaNelson Dida, ish portjeri i Milanit dhe kombëtares braziliane ka postuar ditën e djeshme në rrjetet sociale një video të filmuar gjatë seancave stërvitore. Braziliani që tashmë aktivizohet te Internacional në Brazil shfaqet në formë të shkëlqyer duke bërë disa pritje fantastike njëra pas tjetrës. Vitet kalojnë por klasi nuk është ujë, dhe këtë e tregon më së miri portjeri brazilian.

Ju ftojmë të ndiqni videon mbresëlënëse:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.