Nervozizëm ndaj Takajt në tribunën VIP

0
SHPËRNDAJE

Presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj
Presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj

Superiorja/ Sipas informacioneve të portalit tonë Minuta90.com, një person e ka ofenduar në pushim të ndeshjes Teuta-Skënderbeu, presidentin Ardjan Takaj dhe pas këtij momenti ka pasur nervozizëm, por që situata më pas është qetësuar. Ngjarja ka ndodhur në Tribunën kryesore të stadiumit të Durrësit, ndërkohë që Takaj është larguar pjesën e dytë duke mos e ndjekur në të njëjtin vend takimin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.